0
0 Kč
Objednat zboží v košíku
Právě se nacházíte zde
    
»»»
www.hifionline.cz » HiFi Bazar » Reprosoustavy
Vyhledávání

Oddělení bazaru

Anketa
Anketa
Napište nám
Cenový filtr od do
Seřadit podle:
Ceny
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data editace
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data vložení
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Prodejce:
AndrejSochar
Inzerát číslo: 65111
Vloženo - [ 26.01.2018 09:42 ]

Podvodný prodejce


Petr Zlatník z Prahy 6Zdarma
Praha


neveřejný


neveřejný
Popis produktu
Chci upozornit na podvodného prodejce Petra Zlatníka, který zde přeprodává regálové a sloupové reprosoustavy. Je z Prahy 6, nyní používá tel. č. 797 701 471.

Zde v inzerci také mění své přezdívky tak, aby byly podobny jiným, slušným prodejcům - nedávno například paoIo nebo AndrejSochar. (s tečkou), nebo třeba "dd".

Vystupoval také na diskusním fóru hifiroom.cz pod přezdívkou Vyblíz, kde bezdůvodně sprostě útočí na ostatní diskutující (doporučuji dohledat) a velmi nekalým způsobem se snaží očerňovat české výrobce a prodejce hifi techniky.

Dříve stejně vulgárním způsobem vystupoval na http://forum.avmania.e15.cz pod přezdívkami platprd, jouda, Sergei Litviněnko a dalšími, a dostal za své sprosté jednání vyhazov pro všechny své identity (také lze dohledat).

Prodával také na Sbazaru pod přezdívkou Guitarplayer. V textech svých inzerátů uvádí přehnaně pochvalná pojednání o prodávaných repro, zavádějící či výslovně nepravdivé technické údaje, záměrně nadsazuje původní cenu repro a nepravdivě informuje o stavu prodávaných repro.

Nadsazená cena viz např. jeho inzerát na B&W P4 (viz obrázek), u kterých uvádí nesmyslných 30 000 Kč, přičemž jejich skutečná cena byla 600 GBP, což je 17 000 Kč v dnešním kurzu a necelých 25 000 Kč v kurzu z roku 1995, kdy se tento model prodával. ( https://www.gramophone.co.uk/editorial/review-bw-model-p4-speaker ).

Eufemisticky uvádí, že soustavy utrpěly "několik škrábanců", přičemž i z malých fotografií je jasné, že ozvučnice jsou vizuálně velmi zničené. 8000 Kč za 23 let staré zničnené repro je nehoráznost.

Lže i o technických parametrech. Viz např. jeho nedávný inzerát na Cambridge Audio Aero 2, kde zcela lživě, vychvaluje středovýškový reproduktor, který je ve skutečnosti zvukově velký průšvih - viz naprosto tragicky nevyrovnané měření zde:
http://www.avsforum.com/forum/89-speakers/1504045-cambridge-aero-2-bookshelf-speaker-4.html#post241...

Nabádám každého, aby dobře zvážil, jestli chce takto vystupujícímu člověku svěřovat své peníze. Naletět podvodníkovi je snadné!
Kontaktovat inzerenta
auriol


Zpět