0
0 Kč
Objednat zboží v košíku
Právě se nacházíte zde
    
»»»
www.hifionline.cz » HiFi Bazar » Stereo Receivery
Vyhledávání

Oddělení bazaru

Anketa
Anketa
Napište nám
Cenový filtr od do
Seřadit podle:
Ceny
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data editace
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data vložení
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Prodejce:
Guitarist
Inzerát číslo: 101963
Vloženo - [ 09.10.2020 15:32 ]

Yamaha


R-N803D20 000 Kč
Pardubický kraj


+420 732 500 615


libor.guitar@gmail.com
Popis produktu
Prodám nejvyšší model sítěvého stereo receiveru od Yamahy. Skvělý poměr cena/výkon v dané kategorii. Ke vší spokojenosti jsem ho využíval, ale nyní chci zkusit něco v A třídě. Velice příjemný a čistý zvuk, skvěle odladěná aplikace pro Android nebo iOS.

Mohu prodat také jako sestavu s novými reproduktory Indiana Line a kabeláží Supra za zvýhodněnou cenu.

Výrobce tvrdí, že jde o první dvoukanálový přijímač, který je vybaven technologií Yamaha Parametric Room Acoustic Optimiser. Ta byla již dříve využívána v multikanálových řešeních a spočívá v tom, že změří tvar místnosti, ve které posloucháte hudbu, vezme do úvahy materiál stěn a umístění reproduktorů a pak přizpůsobí elektronické parametry tak, aby pro dané prostředí vytvořila ideální zvuk.

Pod povrchem se nachází 24bitový/192kHz digitálně-analogový (DAC) převodník Sabre 9006AS, zakázkový transformátor a osm tranzistorů (čtyři pro každý kanál). Výrobce uvádí jako maximální výkon 145 wattů na kanál (8 ohmů).

Po stránce konektivity disponuje Yamaha R-N803D analogovými linkovými RCA vstupy, zdířkou na sluchátka, ethernetovým portem, digitálními koaxiálními a optickými vstupy, podporou technologií Wi-Fi a Bluetooth, AirPlay a USB vstupem. Naleznete zde také pár linkových výstupů či subwooferový předvýstup.
Kontaktovat inzerenta
auriol


Zpět