0
0 Kč
Objednat zboží v košíku
Právě se nacházíte zde
    
»»»
www.hifionline.cz » HiFi Bazar » AV Zesilovače
Vyhledávání

Oddělení bazaru

Anketa
Napište nám
Cenový filtr od do
Seřadit podle:
Ceny
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data editace
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Data vložení
Seřadit vzestupně
Seřadit sestupně
Prodejce:
Audio Maniak
Inzerát číslo: 123913
Vloženo - [ 19.06.2022 12:30 ]

Emotiva


2x Monoblock Emotiva UPA1 + Emotiva PT-100 Preamp40 000 Kč


27 000 Kč
Frýdek - Místek


+420 605 255 319


neveřejný
Ostatní fotografie
Popis produktu
S velkou lítostí prodávám své zesilovače UPA1 Monobock s předzesilovačem PT-100. Monobloky mají konzervativní výkon 350 W každý a ve spojení s PT-100 znějí úžasně. Osobně jsem ze zvuku tohoto systému nadšený, ale manželka mi odmítá dovolit další výkonný systém, takže musí jít (hifi, ne manželka). Rád tyto vzácné a úžasné zesilovače předvedu kupujícímu před uložením do krabic.
Poznámka: reproduktory na fotografiích nejsou součástí dodávky.

PT-100 je úplně nový, byl pouze vybalen z krabice, abych ho mohl otestovat a nafotit. Předzesilovač má vestavěný gramofonový stupeň, možnost vypnout přední osvětlení, analogový a digitální vstup, optický vstup, USD vstup, výstup pro subwoofer a hlavní reproduktory a 12V trigger out pro zapnutí zesilovačů monobloku při zapnutí předzesilovače. Jak je vidět na fotografiích, má stále ochranný plast přes displej a je dodáván v kompletní krabici, s manuálem a napájecím kabelem. Ale hlavně to krásně zní.

Monobloky UPA1 mají 12V spouštěcí vstup a výstup, symetrické a nesymetrické vstupy a duální výstupy pro bi-wiringové zapojení reproduktorů pro další zvýšení kvality zvuku. Tyto zesilovače nebyly nikdy náročně provozovány, mají za sebou asi 160 hodin provozu a ve spojení s PT-100 znějí fantasticky, přičemž každý z nich má konzervativní výkon 350 W RMS, což znamená, že mají výkon pro pohon téměř jakéhokoli reproduktoru. Budou také dodány v krabici a s originálním manuálem.

Dodatečně přidám pár krátkých reproduktorových kabelů Mogami, nevím kolik stojí, ale nedávno jsem viděl nižší model za 3000 Kč!

Poznámka: reproduktory na fotografiích nejsou součástí dodávky.
Kontaktovat inzerenta
auriol


Zpět